دستگاه جوش لورچ

جوشکاری با استفاده از دستگاه جوش لورچ چه مزایایی دارد؟

استفاده از فناوری به‌روز و قابل اطمینان همیشه برای فعالان حوزه صنعتی اهمیت دارد. یکی از فرایندهایی که در صنعت همیشه باید متناسب با تکنولوژی روز دنیا باشد، جوشکاری است. سوالی که اکثر افراد به دنبال جواب آن هستند این است که بهترین دستگاه جوشکاری در دنیا کدام است؟ دستگاه جوش لورچ یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها در حوزه جوشکاری محسوب می‌شود.

یکی از برندهایی که در زمینه تولید ابزارآلات جوشکاری فعالیت دارد و بیش از 50سال است که ماشین‌هایی جوشکاری را برای صنایع مختلف در جهان تولید می‌کند، برند لورچ است. دستگاه‌های جوش این برند صددرصد ساخت آلمان است و هر دستگاه 3سال گارانتی دارد.

امروز می‌خواهیم مزایای استفاده از دستگاه جوش لورچ و ویژگی‌های آن را بررسی کنیم. اگر فعال حوزه صنعتی و یا علاقمند به این حوزه هستید، مطالب امروز را از دست ندهید چون قرار است با بهترین تکنولوژی جوش دنیا آشنا شوید.

دستگاه جوش لورچ چه ویژگی‌هایی دارد؟

دستگاه جوش لورچ ویژگی‌ها و مزایایی دارد که در ادامه بررسی می‌کنیم.

· جوشکاری هوشمندانه و دیجیتالی

فرایندهای نوآورانه که لورچ معرفی می‌کند، در زمینه پردازش سرعت گام مهمی به سمت جوشکاری هوشمند برداشته است. میکروپردازنده‌های آن قوس جوشکاری را با 1.5میلیون بار در ثانیه نظارت می‌کنند. همچنین منابع برق اینورتر دیجیتالی شده فوق سریع، کنترل نرم‌افزار و دیجیتالی شدن فرایندها ویژگی‌هایی هستند که دستگاه جوش لورچ در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد.

· سرعت بالا

انجام دادن کارهای بیشتر در مدت زمان کوتاه‌تر به معنی بهره‌وری بیشتر است. همچنین سرعت بالا نباید باعث کاهش رضایت از کیفیت شود. بالا رفتن سرعت فرایند جوشکاری فقط وقتی مزیت محسوب می‌شود که نفوذ و یکپارچگی جوش به طور همزمان حفظ شود و استفاده از کل فرایند برای هر کسی ساده باشد.

دستگاه جوش لورچ
دستگاه جوش لورچ سطح بالایی از کیفیت را به ارمغان آورده است.

فقط زمانی می‌توان بهره‌وری را افزایش داد که فرایند جوشکاری تمیز، بدون آماده‌سازی‌های وقت‌گیر و وظایف بعد از جوشکاری باشد. همه این شرایط را دستگاه جوش لورچ به طور دقیق به ارمغان آورده و شاهد بالاترین سطح کیفیت جوشکاری با سرعت بالا هستیم.

جوشکاری MIG-MAG چیست و چگونه کار می‌کند؟

در این مدل جوشکاری قوس الکتریکی بین سیم جوش ذوب شده (الکترود) و قطعه کار می‌سوزد. یک گاز به صورت جدا اضافه شده و از طریق نازل گاز جریان می‌یابد. این گاز قوس و ناحیه جوشکاری را از اکسیژن در محیط محافظت می‌کند.

این مدل جوشکاری به معنی سرعت جوش بالا و حداقل دوباره کاری است. پس به لطف کیفیت لورچ و این سبک جوشکاری، سطح جدیدی از بازده اقتصادی را تجربه می‌کنید.

این کمپانی سلوشن‌های مختلفی برای جوشکاری MIG-MAG ارائه می‌کند که ویژگی‌های خاصی دارند.

 1. سری ام
 2. سری ام پرو
 3. سری ام ایکس
 4. سری میکرومیگ
 5. سری میکرومیگ پلاس
 6. سری پی
 7. سری آر
 8. سری اس
 9. سلوشن جوشکاری TIG
 • سلوشن جوشکاری الکترود
 • جوشکاری مکانیزه
 • جوشکاری با ربات همکار انسان
 • جوشکاری رباتیک
دستگاه جوش لورچ
جوش با دستگاه لورچ فرایند جوشکاری را آسان می‌کند.

جمع‌بندی

یکی از فرایندهای سخت در صنعت، جوشکاری است. جوشکاری با دستگاه جوش لورچ این سختی را تا حد زیادی کم کرده و در عوض سرعت و کیفیت کار را بالا برده است. این دستگاه آلمانی هر آنچه که از جوش باکیفیت انتظار دارید را برآورده می‌کند.

چگونه می‌توانید این دستگاه را تهیه کنید؟ شرکت تی اس گروپ در زمینه تجهیز ماشین‌آلات صنعتی فعالیت دارد. از آنجایی که این تیم تکنولوژی روز دنیا را بررسی می‌کند و با کمپانی‌های بزرگی در ارتباط هستند می‌توانند تجهیزات مورد نیاز صنعت شما را تهیه کنند. برای مشاوره و راهنمایی بیشتر می‌توانید با شماره‌های درج شده تماس بگیرید.

حوزه کاری شما به کدام تجهیزات و دستگاه‌ها نیاز دارد؟ در قسمت کامنت‌ها نام دستگاه مورد نیاز خود را بنویسید تا مشاوران شما را راهنمایی کنند.

شماره تماس

02536148