نمایندگی دستگاه جوش فرونیوس در ایران+مزایا

این روزها میزان مصرف انرژی حرف اول را می‌زند. هر چقدر که ما از هدر رفتن انرژی بیشتر جلوگیری کنیم به طبیعت خدمت بیشتری می‌کنیم. انجام فعالیت‌های جوشکاری با دستگاه‌های جوش سنتی باعث می‌شود که انرژی زیادی هدر برود. تولید کنندگان ربات‌های هوشمند و واحدهای تولید دستگاه‌های صنعتی با تولید دستگاه جوش فرونیوس باعث شده‌اند که صنعتگران بتوانند با مصرف انرژی پایین و راندمان بالا برای جوش دادن سطوح مختلف اقدام کنند. اگر شما دوست دارید که در مورد تحول در صنعت جوشکاری بیشتر بدانید، بهتر است با مقاله ما همراه باشید. ما در این مقاله سعی کرده‌ایم که خوانندگان عزیز را از مزایای دستگاه جوش فرونیوس آگاه کنیم.

دستگاه جوش اینورتر فرونیوس
نمایندگی دستگاه جوش فرونیوس

دستگاه جوش فرونیوس چیست؟

افراد جوشکار برای جوشکاری نیاز به یک دستگاه جوش دارند که منبع تغذیه آن بتواند جریان بالای جوشکاری را فراهم کند. آن دستگاه جوشی که جوشکاران به آن نیاز دارند دستگاه جوش اینورتر فرونیوس است. دستگاه جوش اینورتر فرونیوس با کمک گرفتن از ریکتیفایر و سوئیچ حالت جامد به راحتی آب خوردن، جریان متناوب ۶۰ هرتز از برق ورودی را تبدیل به جریان خروجی می‌کنند.

مزایا دستگاه جوش فرونیوس چیست؟

  • مقدار جریان خروجی و ولتاژ این محصولات قابلیت تنظیم دارد و در طول فرایند جوشکاری توسط نرم‌افزار کامپیوتری کنترل می‌شود
  • این دستگاه‌ها به نسبت دستگاه جوش‌های سنتی دارای وزن کمی هستند و میزان برق مصرفی آن‌ها کمتر است.
  • این دستگاه‌ها به دلیل سرعت بالا و کیفیت عالی باعث می‌شوند که کارها سریع‌تر و با کیفیت بیشتری انجام شود.
  • دستگاه‌های جوش فرونیوس به نسبت نمونه‌های سنتی آلودگی‌های صوتی کمتری ایجاد می‌کند و علاوه بر این باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود.
  • با استفاده از این وسیله فرایند جوشکاری با قدرت و راندمان بالاترین انجام می‌شود.
  • قیمت دستگاه فرونیوس در مقابل کاربردهای بالایش به صرفه است.

کاربرد دستگاه جوش رباتیک فرونیوس چیست؟

گاهی یک جوشکار دلش می‌خواهد که تمام فرایندهای جوشکاری را به طور خودکار انجام بدهد. تولید کنندگان با تولید دستگاه جوش رباتیک فرونیوس این رویا را محقق کردند. با استفاده از این دستگاه جوش رباتیک همه فرایندهای جوشکاری به صورت خودکار انجام می‌شود چون این دستگاه بر اساس برنامه‌ای که برنامه نویسان برای آن تعریف کرده‌اند، جوشکاری را انجام می‌دهد. برنامه‌ای که به این دستگاه داده شده است یک نسخه کاملا پیشرفته از جوشکاری خودکار است که توسط متخصصان کنترل و نظارت می‌شود.

دلیل پرکاربرد بودن دستگاه جوش رباتیک فرونیوس فناوری‌های پیشرفته این دستگاه است. این دستگاه با استفاده از سیم جوش بدون گاز، الکترودهای مصرفی جوشکاری، استفاده از لیزر و دیگر روش‌های جوشکاری پیشرفته توانسته است در دنیای صنعت حرف زیادی برای گفتن داشته باشد. روی این دستگاه‌ها کنترلرهای قدرتمندی طراحی شده است که باعث شده، سرعت و دقت جوشکاری بهبود یابد و این مسئله بر کاهش زمان و هزینه‌های تولید تاثیر گذاشته است.

قیمت دستگاه جوش فرونیوس
قیمت دستگاه جوش فرونیوس

بهترین دستگاه جوش فرونیوس چه دستگاهی است؟

هنگام انتخاب دستگاه جوش اینورتر فرونیوس یکی از مهم‌ترین نکاتی که می‌توانید به آن توجه کنید، برند محصول است. سازندگان ربات‌های یاسکاوا تلاش می‌کنند که با استفاده از فناوری‌های پیشرفته دستگاه‌های مختلفی با قابلیت جوشکاری بر روی قطعات با سرعت و دقت بالا را تولید و به بازار عرضه کنند. ربات‌های جوشکاری یاسکاوا دارای امکاناتی مثل شبکه‌های ارتباطی، نرم‌افزارهای مدیریت پیشرفته و سیستم‌های اطلاعاتی هستند. استفاده از این امکانات باعث شده است که جوشکاران و صنعتگران بتوانند سرعت و دقت در کارها را بیشتر کنند.

فروش دستگاه جوش فرونیوس

برای خرید دستگاه جوش رباتیک چند روش وجود دارد که این روش‌ها عبارتند از:

1. خرید از واردکنندگان

اگر شما یک ایرانی هستید می‌توانید محصولات برند یاسکاوا را از وارد کنندگان بخرید. برخی وارد کنندگان جنس‌های تقلبی را به مشتریان می‌فروشند به همین خاطر این روش ایمن نیست.

2. خرید از نمایندگی‌ها

یک شرکت معتبر مثل یاسکاوا در سراسر جهان نمایندگی‌های بسیاری دارد. نمایندگی دستگاه جوش اینورتر فرونیوس محصولات را مستقیما از دست کارخانه به دست شما می‌رساند. شما با خرید از نمایندگی‌ دستگاه جوش فرونیوس می‌توانید محصولات را با ضمانت و گارانتی از خود کارخانه خریداری نمایید و با این کار خیالتان از بابت کیفیت محصول خریداری شده راحت می‌شود. قیمت دستگاه جوش فرونیوس در نمایندگی‌ها به قیمت کارخانه است.

نمایندگی دستگاه جوش فرونیوس
نمایندگی یاسکاوا در ایران

3. خرید از بازار

خیلی از افراد برای خرید ماشین‌های رباتیک صنعتی به بازار لوازم مراجعه می‌کنند. این مسئله کاملاً اشتباه است. در بازار جنس‌های تقلبی بسیاری وجود دارد که باعث می‌شود شما کم ارزش‌ترین محصولات را با بالاترین قیمت خریداری نمایید. بهتر است برای خرید حتماً به سراغ نمایندگی دستگاه‌های رباتیک بروید.

طبق موارد بالا بهترین روش خرید ربات‌های صنعتی، مراجعه به نمایندگی‌ها است. متاسفانه یاسکاوا هیچ نمایندگی در ایران ندارد ولی به دلیل استقبال ایرانی‌ها از محصولات این شرکت، مسیری برای ایرانیان مهیا شده است تا بتوانند از این طریق محصولات موردنظرشان را خریداری نمایند. این مسیر، یک شرکت فروش بزرگ به نام تی اس گروپ است. شرکت تی اس گروپ نماینده یاسکاوا نیست ولی به دلیل ارتباط مستقیم و بی‌واسطه با این کارخانه محصولات را مستقیما از دست تولیدکننده به خریدار می‌سپارد.

از چه لحاظ تی اس گروپ فروشنده خوبی برای ربات یاسکاوا است؟

ربات‌های یاسکاوا پس از خرید ممکن است به هر دلیلی نیاز به سرویس یا تعمیر داشته باشند. دقیقا مثل خودرو که نیاز است آن را سرویس کنید تا بتواند عمر بیشتری کند و کارها را با سرعت بیشتری انجام دهد، ربات هم به چنین چیزی نیاز دارد. شرکت فروش تی اس گروپ از یک کادر فنی تشکیل شده است که در مواقع لزوم برای نصب، تعمیر یا سرویس ربات در خدمت مشتریان هستند. در واقع زمانی که شما محصول را از تی اس گروپ می‌خرید، خدمات پس از فروش را هم دریافت می‌کنید و با خیال راحت می‌توانید از ربات استفاده کنید بدون آنکه نگران خرابی آن باشید.

دستگاه جوش اینورتر فرونیوس
دستگاه جوش اینورتر فرونیوس

نتیجه‌گیری

خرید دستگاه جوش فرونیوس برای جوشکارها و افراد فعال در حوزه‌های صنعتی این امکان را فراهم می‌کند که بتوانند فرایندهای جوشکاری را به صورت خودکار و با سرعت بالاتری انجام دهند. قیمت دستگاه جوش فرونیوس در نمایندگی‌ها کمتر از بازار است، چون نمایندگی‌ها محصولات را به قیمت کارخانه به مشتریان می‌فروشد. شرکت تی اس گروپ در ایران در نقش نمایندگی دستگاه جوش فرونیوس ظاهر شده است چون با شرکت معتبر یاسکاوا ارتباط مستقیم دارد. از طریق تماس با کارشناسان سایت تی اس گروپ می‌توانید به این شرکت بزرگ وصل شوید و انواع و اقسام ماشین‌ها و ربات‌ها را به قیمت کارخانه خریداری نمایید.

شماره تماس

36148 25 98+